آغاز نام نویسی ترم فصل تابستان دانشگاه پیام نور از فردا

7
نام نویسی ترم جدید دانشگاه

امیرحسین بهروز با بیان کردن اطلاعات طرز نام نویسی غیرحضوری و گزینش واحد ترم فصل‌تابستان دانشگاه پیام نور بیان کرد :

نام نویسی و گزینش و انتخاب واحدهای ترم فصل تابستان دانش گاه پیام نور از تاریخ ۱۶ تیرماه آغاز می شود و تا ۲۳ ام تیرماه ادامه می یابد.

او همچنین گفت : همه دانشجو ها در مهلت مشخص شده می توانند از طریق سامانه سایت گلستان به آدرس reg . pnu . ac . ir و از مسیر نام نویسی , عملیات نام نویسی و نام نویسی اصلی جهت تعیین واحد در ترم فصل تابستان انجام دهند .

مدیریت کل ارتباط ها همگانی دانش گاه پیام نور با تیتر این‌که ترم فصل‌تابستان دانش گاه پیام نور با دید و نگاهی مثبت به اوضاع و احوال فارغ التحصیلی دانشجو ها برای دوره های کارشناسی و فوق لیسانس تدوین شده‌است , ادامه داد : در ترم جدید قابلیت و امکان مهمانی دانشجو ها دیگر کالج ها در دانش کده پیام نور و بالعکس با هدف تسهیل فارغ التحصیلی دانشجو یان آماده شده و پذیرش و نام نویسی دانشجوها میهمان از دیگر دانش کده ها تا مورخ ۱۷ تیرماه در مرکز ها و واحدهای اجرا کننده امکانپذیر است .

او همچنین گفت : ان دسته از دانشجوها مقطع کارشناسی که با ۸ واحد درسی حداکثر ( با رعایت قانون ها دریافت صرفا یک درس معارف ) علم می اموزند. در صورتی که از سوی دانشگاه  ارائه دروس صورت نپذیرد، میتوانند دروس متبوع را در دیگر دانش گاه هایی که مورد تایید وزارت علوم , تحقیقات و فناوری می باشد به صورت میهمان دریافت و بگذرانند .

او با تیتر این که تمام دروس دارنده نمره در میان ترم بوده و مورخ برگزاری کلاس ها از ۲۴ تیرماه لغایت ۲۴ مردادماه است , خاطر نشان کرد : دروس نظری قابل ارئه درین زمان فقط به صورت الکترونیکی و در مرحله کشور/ ناحیه ( تنها بر روی سامانه های آموزش الکترونیکی استانی یا این که محل کار آموزش های آزاد و چندرسانه ای ) ارائه می شود .

بهروز با تیتر این‌که دروس دانشپذیری مطرح شده در دفترچه فراگیر نوبت بیستم بازه فوق لیسانس هم در ترم فصل‌تابستان ارائه خواهد شد , خاطر نشان نمود : دروس جایگزین پایان نامه , ویژه دانشجو ها آموزش محور مدت فوق لیسانس هم ارائه خواهد شد و پایان نامه هم تمدید می شود .

بهروز گفت : دانشجویانی که شرایطی دارند که می توان آن ها را به استاد معرفی کرد ( به استثناء دروس عملی ) می‌توانند درس های مورد نظرشان را از روش و شیوه پیشخوان سامانه جامع گلستان در تمامی مرکز ها/ واحدها ( در قالب تاریخ های اعلام در روز‌نگار آموزشی ) درخواست نمایند .

بهروز با تیتر این که امکان و قابلیت حذف و اضافه واحد ها در ترم فصل تابستان نیست و زمان تابستانی در مرکزها برون مرزی دانش گاه ارائه نخواهد شد، گفت: سقف قابل انتخاب تعداد واحد برای هر دانش جو ۸ واحد است. این موضوع با رعایت حداکثر یک تیتر دروس معارف اسلامی برای دانشجو ها مقطع کارشناسی می باشد.

او مورخ برگزاری امتحانات را از ۲۶ مردادماه لغایت ۴ شهریورماه این سال تیتر کرد و اظهار‌کرد : ارزشیابی دروس مطابق راهبرد نیمسال دوم ۹۹ – ۱۳۹۸ به صورت غیرحضوری انجام می شود .

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید