چه ورزش هایی مارا در برابر کرونا مقاوم می کند؟

16

چه ورزش هایی مارا در برابر کرونا مقاوم می کند؟
بیماری کرونا بیشترین تاثیر را روی ریه اشخاص میگذارد و در غایت شخصی را که ریه های قوی و تن درستی نداشته باشند از پای در می‌آورد .

آمار تلفات در بیماری کرونا به قدری دوچندان است که چه بسا آتی این بیماری را غیر قابل فهم خیس نموده است . کمبود داروی منحصر برای این بیماری و احتمال مشغول شدن بیشتر اشخاص جامعه ما‌را با این حقیقت آشنا می نماید که برای رویارویی با این ویروس بایستی خودمان را تقویت کنیم که در صورت ابتلا به‌این بیماری نیز از مرگ در امان باشیم .

ورزش هایی برای توانا کردن ریه ها
نغمه تلاوت با صدای بلند یک کدام از مواقعی است که قادر است منجر تقویت ریه ها شود . دم‌وبازدم عمیق و دم گشوده دم های عمیق برای ریه یک ورزش مطلوب خواهد بود این مبادرت قادر است سردی را از ریه های شما بیرون نماید . فوت کردن های شدید می‌تواند ریه را به سالم نزدیک خیس نماید .

خوابیدن به پشت یا این که طاق گشوده خوابیدن سبب تشدید تنگی نفس می شود و خوب تر است درین حالت خوابیدن به رو یا این که به اصطلاح «دمر» و شرایط نشسته با گردن کشیده و همینطور خوابیدن به پهلو بهترین وضعیت در تخفیف تنگی نفس است . این مورد ها در بعضا اشخاص استثنا است ولی برای تقویت ریه عمومیت دارااست و خوب تر است درین روزها در دفتر یا این که منزل این ورزش های اختصاصی ریه را انجام دهید .

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید