پیش‌نویس خودکار

22

توزیع ماسک در تهران
به گزارش وبدا , احسان بیسادی , نائب رئیس کارها فرهنگی و اجتماعی کمپانی بهره‌برداری سامانه ریلی شهری تهران و حومه بیان کرد : با دقت به شیوع ویروس کرونا و الزامی شدن به کارگیری از ماسک در باربری همگانی , کمپانی مترو تهران و حومه بر حسب وظیفه های ذاتی خود , مبادرت به توزیع و عرضه ماسک به وسیله نمایندگان وزارت صمت در قالب طرح ( مهاجرت به تندرست ( کرد .

بیسادی خاطر نشان کرد : یک کدام از اقدامات حساس مترو تهران , ضدعفونی کردن همیشگی فضا‌های همگانی ایستگاهی و قطار‌ها بود . همینطور این معاونت نسبت به آگهی گسترده در امر ویروس کرونا , طرق پیشگیری , رعایت مسافت مطلوب , در قالب‌های متفاوت مشتمل بر بنر‌های سکوپی , کتیبه‌های باطن قطار , نمایشگر‌های پایانه و قطار‌ها و پادکست‌های ساخت شده به عنوان ( رادیو مترو ( مبادرت کرد .

وی بابیان این که یکی‌از گام‌های بزرگ پیشگیری از شیوع کروناویروس , اجرای طرح مسافت گذاری اجتماعی بود , ادامه داد : درین فاز , مترو تهران و معاونت فرهنگی و اجتماعی با به کارگیری از ظرفیت‌های خویش در زمینه ی لزوم مسافت گذاری اجتماعی در مترو اقداماتی نظیر علامت گذاری , آگهی و آموزش‌های شهروندی را انجام اعطا کرد .

بیشتر بخوانید : آغاز توزیع ماسک و دستکش در داروخانه‌ها

نائب رئیس کارها فرهنگی و اجتماعی کمپانی بهره‌برداری راه‌آهن شهری تهران و حومه خاطرنشان کرد : در روز‌های اخیر با دقت به الزامی شدن استعمال از ماسک به وسیله مسافران در مترو , کارایی شد تا در عموم پایانه ها , غرفه فروش ماسک با قیمت خوب دایر شود که‌این طرح با استقبال عالی مسافران همراه شد .

بیسادی خاطر نشان کرد : برای تامین ماسک ما یحتاج مسافران , ۴ تیم تولیدی مشتمل بر شرکت‌ها و اتحادیه‌ها توانستند در بازه زمان محدودی , تعداد متعددی ماسک را برای فروش به مسافران تامین نمایند که‌این اقدامات , با ارزش است .

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید