تصمیمی که مجیدی گرفت به صلاح تیم استقلال شد

24
مجیدی به صلاح تیم استقلال تصمیم گرفت

محسن یوسفی در گفتگویی درباره ی برد تیم استقلال برابر پرسپولیس از سطح نیمه نهایی جام حذفی خاطرنشان کرد : یک بازی لبریز استرس و سنگین را شاهد بودیم .  تا لحظات نهایی بازی شاهد بازی هیجان انگیز و حمله های پیاپی دو تیم بودیم  و هر دو درپی این بودند که پیشین از رسیدن به بازی به ضربات پنالتی , نتیجه را به نفع خویش به آخر برسانند .

او خاطر نشان کرد : تیم استقلال در نیمه اولیه فوق العاده ظواهر شد . احتمالا با قوانینی که آبی‌رنگ پوشان داشتند کسی اندیشه نمی‌کرد گروه مجیدی اینقدر در نیمه اولیه بازی روانی از خویش ارائه نماید تا بتواند در دقایق ابتدایی به یک گل بسیار قشنگ و باکیفیت دست پیدا نماید .

یوسفی تأکید کرد : قائدی مجدد به روزهای اوجش بازگشته . وی در بازی روز گذشته تلاش زیاد خوبی داشت . قائدی علاوه بر ارائه بازی زیبا هم توانست گل بزند و هم بارها مدافعین پرسپولیس را به زحمت بیندازد . البته در نصفه دوم پرسپولیس که نتیجه را از دست رفته می روئت کرد , تهاجم ها متعددی انجام بخشید و توانست گل مساوی را زده و در دقایق آخری بازی به گل دوم نیز دست پیدا نماید .

هافبک قبلی تیم استقلال گفت : به احتمال زیاد در همان لحظه ای که پرسپولیس به گل رسید همگی فکر می کردند که‌این مجموعه به فینال جام حذفی راه پیدا نموده است البته پا پس نکشیدن بازیکنان استقلال و امید به دقایق آخری بازی سبب ساز شد تا آبی‌رنگ پوشان بتوانند به گل مساوی دست پیدا کرده و بازی را به وقت اضافه بکشانند. در پایان بازی  استقلال بود که با درخشش حسینی توانست پنالتی ها را یکی پس از دیگری از آن خویش کرده و به فینال جام حذفی صعود نماید .

 

تیم استقلال و تصمیم مجیدی

 

همچنین وی راجع به عملکرد محمد دانشگر گفت : دانشگر در حین فصل چند بار با رفتارهای غیرحرفه ای قوانینی را به‌وجود آورد که برای یک سری روزی از تمرین کردن محروم شود ولی روز قبل با تمام وجودش برای تیم استقلال بازی کرد و جبران مشکلات پیشین اش را انجام داد و اعتقاد و باور دارم مجیدی نیز پختگی کرد و با عفووبخشش وی توانست هم به فینال جام حذفی نفوذ پیدا کند و هم این بازیکن را برای دیدارهای بعدی فراهم نماید ضمن این‌که اخلاق و رفتار دانشگر و گلی که وی در بازی برابر پرسپولیس زد باز هم محبوبیت وی رادر دربین دوستداران دو چندان کرد .

یوسفی خاطر نشان نمود : علی کریمی , مهدی قائدی و حسین حسینی از شایسته ترین های این دیدار بودند . اگر‌چه حسینی دو گل را در حین ۱۲۰ دقیقه اخذ کرد ولی برای هیچ کدام تقصیرکار نبود . کریمی نیز تا‌زمانی‌که در داخل زمین بود نقش دوچندان تأثیرگذاری در موفقیت مجموعه داشت و قائدی نیز که با حرکات انفجاری اش و گل زیبایی که به ثمر رساند , یکی‌از شایسته ترین های این دیدار بود .

او در پایان گفت : شاید اگر در دربی ۹۳ تماشاگران حضور داشتند , جذابیت بازی دو چندان می‌شد خصوصا این که دانشگر در ثانیه های آخرین بازی گل تساوی را زده و اذن ندهد پرسپولیس , استقلال را باخت دهد .

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید