فواید نوشیدن آب لیمو و معده خالی!

20

لیمو دربردارنده آنتی اکسیدان هایی است که از پیدایش چین و چروک پیشگیری می نمایند

آدم برای ادامه حیات به آب مربوط است و فواید تندرست نوشیدن این مایع به نیکی شناخته گردیده اند . ولی در‌صورتی‌که عشق ای به نوشیدن آب خالی ندارید میتوانید با اضافه کردن پاره ای لیمو خیر صرفا رایحه و مزه بهتری به آن ببخشید , بلکه فواید تندرست این آب میوه را به هرچه بیشتر ارتقا دهید .

لیمو سرشار از مواد مفید است که از آن پاراگراف می شود به ویتامین C , آهن , کلسیم , ویتامین های B – کمپلکس , پتاسیم , فیبر و منیزیم اشاره نمود .

آبلیمو به تنهایی قادر است به مینای دندان ها زخم وارد نماید , از این رو , با رقیق کردن آن در آب میتوانید این ایراد را برطرف نمائید .

نوشیدن آب لیمو هنگام صبح و با معده خالی آیتم ای خوب برای هر فردیست که مراقبت سالم و تقویت خویش را مورد‌علاقه دارااست . در‌پی با بعضا از فواید این فعالیت بیشتر آشنا می شویم .

یاری به کاهش وزن

نوشیدن آب لیمو می‌تواند به اشخاصی که در سعی برای کاهش وزن خویش می‌باشند , یاری دهد . فیبر پکتین جان دار در لیمو یکی کارداران با اهمیت در این مورد است .

این فیبر با هوس های غذایی تقابل می نماید , از این رو , تمایلی به مصرف مواد غذایی تپل کننده نخواهید داشت و از پرخوری هم پیشگیری می شود . با نوشیدن آب لیمو هنگام صبح می‌توانید حس گرسنگی و هوس های غذایی کمتر طی روز را تجربه فرمایید .

همینطور , نوشیدن آب لیمو میتواند فشار خون بالای شمارا کم کند , به نگهداری از همگی ها یاری دهد و تناسب اندام شما‌را مراقبت نماید .

امداد به کاهش التهاب

نوشیدن آب لیمو به صورت منظم به کاهش سطح ها اسیدها در تن یاری می نماید .

التهاب به واسطه سطح ها بالای اسید در تن صورت می‌گیرد . انباشت اسید اوریک در مفاصل عامل حیاتی التهاب مفاصل به حساب آورده می شود . نوشیدن آب لیمو به پیشگیری از این حالت یاری کرده و التهاب مفصل کاهش می‌یابد .

آب لیمو می‌تواند به پیشگری از پرورش و انتشار باکتری های بیماری‌زا در تن یاری دهد

یاری به بهبود حالت پوست

چنانچه در ادامه مورد ای برای تقویت و بهبود وضعیت پوست خویش می باشید , نوشیدن آب لیمو هنگام صبح یکی شایسته ترین مورد هایی است که می‌توانید مورد‌علاقه قرار دهید .

لیمو دربردارنده آنتی اکسیدان هایی است که با رادیکال های آزاد و ضایعات پوستی نبرد می نمایند و از پیدایش چین و چروک پیشگیری می نمایند . از این رو , آب لیمو قادر است درخشش پوست شمارا ارتقا داده و به نگهداری شادابی و جوانی آن یاری دهد .

نوشیدن آب لیمو به دفع سموم از تن امداد می نماید که‌این موقعیت هم به بهبود حالت پوست امداد می نماید .

امداد به پاک سازی تن

بیشتر غذاها و محصولاتی که امروزه مردمان به کار گیری می نمایند دربردارنده سموم متعدد می‌باشند . این سموم می بایست از تن دفع شوند تا از پیدایش مشکلات سالم پیشگیری شود . آب لیمو به‌این عمل یاری می نماید . همینطور , این آبمیوه به واسطه نابودی رادیکال های آزاد در تن یک ادله ضد سرطان خوب به حساب آورده می شود .

نوشیدن روزمره آب لیمو به تقویت توان کبد برای از میان بردن سموم یاری می نماید . همینطور , این آب میوه قادر است از تشکیل سنگ های همگی پیشگیری نماید . آنتی اکسیدان های جانور در آب لیمو به دفع سموم از تن یاری می نمایند . افزون بر این , آب لیمو کارایی آنزیمی برای محافظت کارایی کبد در بهترین وضعیت خویش را تقویت می نماید .

بهبود گوارش

در صورتیکه با مشکلات گوارشی مواجه می باشید , آب لیمو میتواند آیتم ای خوب برای بهبود این وضعیت باشد . این آبمیوه خیر فقط علامت ها سوء هاضمه , مثل نفخ , یبوست , سوزش سردل و بادگلو را بهبود میبخشد , بلکه به دفع مواد سمی جانور در دستگاه گوارش هم امداد می نماید .

آب لیموی گرم به جنگ با عفونت های ویروسی و گلو درد یاری می نماید

تقویت سیستم ایمنی

سیستم ایمنی برای حفظ از تن در قبال بیماری ها به ویتامین C مضاعف نیاز داراست . لیمو سرشار از این ویتامین است .

وقتی که به مقدار مناسب ویتامین C مصرف نمیکنید , تن جراحت پذیری بیشتری در قبال بیماری ها خواهد داشت . مصرف صبحگاهی آب لیمو مواد پرخاصیت واجب برای ارائه سعی صحیح و باصرفه را در اختیار سیستم ایمنی تن شما قرار میدهد .

یاری به پیکار با عفونت های ویروسی

آب لیموی گرم به پیکار با عفونت های ویروسی و گلو درد امداد می نماید . این یکی شایسته ترین آبمیوه های است که هنگام بیدار شدن از خواب همراه با گلو درد می‌توانید مصرف نمایید . از آنجایی که آب لیمو به تقویت سیسم ایمنی امداد می نماید , بضاعت و توان شما برای نبرد با گونه های گوناگون عفونت های ویروسی ارتقاء خواهد یافت . آب لیمو آیتم ای عالی برای معالجه آنفو لانزا هم به حساب آورده می شود .

یاری به در اختیار گرفتن باکتری های زیان آور

هنگامی که باکتری های بیماری‌زا وارد تن شما می‌شوند , می‌توانند با‌گاز انتشار شده و موجب عفونت ها و بیماری های بدون شوخی شوند .

آب لیمو می‌تواند به پیشگری از پرورش و نشر باکتری های بیماری‌زا در تن یاری دهد .

امداد به ریکاوری ورزشی

هرچند آب لیمو ماهیت اسیدی دارااست , ولی به تن در دفع اسید طولانی تر امداد می نماید . این آب میوه میتواند اندازه اسید لاکتیک ساخت شده در تن بعداز انجام ورزش را کم کند . این وضعیت به تسریع ریکاوری و رجوع ماهیچه‌ها به حالت معمولی امداد می نماید . محتوای ویتامین C درین ادغام هم به تقویت مفاصل امداد می نماید , از این رو , به پیشگیری از جراحت دیدگی امداد می نماید .

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید