برگزاری مجمع عمومی فدراسیون جهانی تکواندو به صورت آنلاین

23
فدراسیون جهانی تکواندو برگزار

مجمع عمومی فدراسیون جهانی تکواندو روز ۱۵ مهر به شکل آنلاین برگزار می شود و در امر انجام رقابت‌های فینال گرندپری ۲۰۲۰ و گرنداِسلم تصمیم‌گیری خواهد شد .

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو , طبق اعلام پیشین وبسایت فدراسیون جهانی تکواندو مجمع عمومی این فدراسیون در مورخ ۱۵ مهرماه ( ۶ اکتبر ) به شکل آنلاین برگزار می شود .

تا قبل از این قرار بود این مجمع در مورخ ۲۲ مهرماه ( ۱۳ کتبر ) و پیشین از مسابقات قهرمانی نوجوان ها عالم ۲۰۲۰ به میزبانی ( صوفیه ( بلغارستان صورت بپذیرد البته با اعتنا به شیوع ویروس کرونا در سراسر عالم شورای اجرایی فدراسیون جهانی در مورخ ۱۰ آگوست تصمیم گرفت مسابقات جهانی نوجوان ها کنسل گردد و این مجمع هم به شکل ویدیو کنفرانس پیگیری شود .

با اعتنا به اهمیتی که فدراسیون جهانی تکواندو به تعادل و توازن جنسیتی میدهند در‌این نشست یک ورزش‌کار مرد و زن از هر فدراسیون عضو حضور پیدا مینمایند و همینطور ( فرانچسکو ریچی بیتی ( مدیریت انجمن بین‌المللی بازی‌های المپیک هم تحت عنوان مهمان افتخاری حضور دارا هستند تا گزارش این انجمن را ارائه دهد .

 

فدراسیون جهانی تکواندو به صورت آنلاین

در‌این مجمع نتیجه ها رأی‌گیری الکترونیکی در خصوص مصوبات و اصلاحات در قانون ها و ضوابط مطرح می گردد ; با دقت به این‌که مجمع همگانی در حال برگزاری است , همه پیشنهادهای مرتبط با تغییر و تحول قانون ها از گذشته برای بررسی و ثبت , بیان شده شده‌است به دنبال هم نتیجه ها به روزرسانی آموزش‌های آنلاین جهانی تکواندو و پارا تکواندو هم به اشتراک نهاده خواهد شد .

همینطور درباره با پروتکل‌های بهداشتی مطرح شده بوسیله کمیته پزشکی فدراسیون جهانی تکواندو به خواسته برگشت ایمن تکواندوکاران به تمرین و برگزاری مسابقات هم صحبت خواهد شد .

نشست شورای اجرایی فدراسیون جهانی یک دیروز از مجمع همگانی برگزار میشود و در زمینه‌ی برگزاری رقابت‌های فینال گرندپری ۲۰۲۰ و گرنداِسلم به مشاجره و تبادل نظر پرداخته خواهد شد . گزارش هر ساله و تغییرات مقررات در مجمع ارائه می‌گردد .

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید