رفتار اشتباه خلیل زاده چه تبعاتی دارد؟

11
خلیل زاده

رفتار شجاع خلیل زاده در بازی

مرتضی فنونی زاده در گفتگویی راجع به تساوی پرسپولیس مقابل گل گهر سیرجان در بیست و نهمین هفته لیگ دست اول فوتبال ,گفت : این بازی فوتبال نسبتاً تفاوت هایی را نسبت به بازی های پیشین داشت . یحیی گل محمدی می توانست با اعتنا به قهرمانی زودهنگام پرسپولیس در لیگ دست یک از بازیکنان جوان به کارگیری نماید ولی این عمل را نکرد تا کماکان اصلی های خویش را برای جام حذفی و لیگ قهرمانان آسیا در وضعیت مسابقه نگهداری نماید .

او خاطر نشان کرد : نیمه دوم که تیم پرسپولیس با وجود اینکه ۱۰ نفره بود. به علت اخراج زودهنگام کمال کامیابی نیا بازی را افزود توانست نگرش های برنده کادر فنی را پیاده نماید . تغییر‌و تحول تاکتیک این گروه سبب شد تا آنان گلزنی نمایند و در ثانیه های آخرین گل تساوی را بخورند .

این پیشکسوت فوتبال پرسپولیس در خصوص کارایی خط دفاعی این گروه گفت: نقص‌ مهم مدافعان پرسپولیس به هم خوردن تمرکز آنها است . اینجانب فکر می‌کنم شجاع خلیل زاده نیز بایستی اخراج میشد . وی نباید مشغول شود . زمانی بزرگتری همچون سید جلال حسینی در زمین است نباید بقیه بازیکنان سینه به سینه داور شوند . همین اخلاق و رفتار خلیل زاده سبب شده تا وی کماکان در حسرت پوشیدن پیراهن مجموعه ملی در چندسال اخیر باشد . شجاع یک کدام از شایسته ترین های خط دفاعی فوتبال کشور‌ایران است البته حقیقتا نمی تواند هوش هیجانی خویش را کنترل نماید و این حقیقتا مطلوب نیست .

فنونی زاده با انتقاد از سعی رادو شوویچ در داخل دروازه پرسپولیس تاکید کرد : وی نشان داد که نیاز به یک حریف دارد . یحیی گل محمدی می بایست فکر مهم برای این قضیه نماید . زمانی رادو سه گل می‌خورد بهتر است دروازه بان جوان اهل ایران را جای او بگذارند! رادو نشان داد که نباید بی حریف بماند .

او در پایان راجع به دربی پایتخت پرسپولیس با استقلال در نیمه نهایی جام حذفی گفت : این بازی حساسیت دو چندانی دارااست چراکه در جام حذفی اجرا می شود و جای هیچ اشتباهی نیست . فکر میکنم بازیکنان پرسپولیس بایستی در بازی با سایپا مقداری استراحت نمایند و نباید فکر بردن باشند . بازی با دربی در ذهن دوستداران پرسپولیس می‌ماند . یحیی بایستی باذکاوت باشد .

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید