دستور ویژه سلطانی فر برای حمایت از ورزش استان تهران!

9
استان تهران، دستور ویژه سلطانی فر

به گزارشی , ورزش استان تهران و بررسی مشکلاتی که به خاطر کرونا با آن مواجه شده مورد نشستی بود که دیروز در دفتر کار وزارت ورزش و با حضور مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و رضا گل محمدی مدیرکل سازمان ورزش و جوان ها استان تهران برگزار شد .

در پایان این نشست گفته شد که سلطانی فر در دوران کرونا و برای حل کردن مشکلات ورزش استان تهران فرمان ویژه ای صادر کرده است. اما در این بین اشاره ای به فرمان سلطانی فر و این که دقیقا دربرگیرنده چه مورد یا این که مواردی می شود , نشد اگر‌چه رضا گل محمدی تاکید داراست که‌این فرمان مرتبط با اختصاص امداد مالی وزاتخانه می شود .

رئیس سازمان کل ورزش و جوان ها استان تهران در رای زنی با خبر نگار مهر اعلام‌کرد : از زمان شیوع کرونا و به خاطر تعطیلی اماکن ورزشی استان تهران , ورزش این استان متحمل زیان های مالی متعددی شده‌است . مخصوصا باشگاه های دولتی و خصوصی درین دوران دورنا به دلیل کنسل فعالیت‌های‌شان با مشکلات عدیده ای مواجه گردیده اند البته هیچ جور تسهیلاتی در اختیارشان نهاده نشده است .

او خاطر نشان نمود : درین موقعیت پروژه های متعددی نیز داریم که قرار است به مناسبت هفته دولت بهره برداری شوند ولی به خاطر مشکلات اخیر و محدودیت های مالی ایجاد شده در به سرانجام رساندن آنان با بحران مواجه شده ایم .

گل محمدی در خصوص این مسئله تاکید کرد و گفت : در نشست مشترکی که با حضور وزیر ورزش و جوانان برگزار شده است، گزارشی بدون نقص از وضعیت کنونی و مشکلاتی که کرونا برای‌ ورزش استان تهران ایجاد کرده , ارائه شد . بعداز بررسی های تکمیلی وزیر برای حمایت مالی دراین مورد فرمان ویژه ای اعطا کرد .

مدیریت سازمان کل ورزش و جوان ها استان تهران ادامه داد : با فرمان وزیر ورزش و جوانا تصمیم بر این شد تا از طرف وزارت ورزش میزان دارایی قابل توجهی بدین سازمان تزریق شود .

گل محمدی از اعلام کردن دارایی تصویب شده وزارت ورزش به سازمان کل ورزش و جوان ها استان تهران امتناع کرد. البته به گفته گل محمدی  این میزان دارایی چندین میلیاردی در دو بخش عمرانی و جاری در اختیار این سازمان قرار می‌گیرد تا از آن برای یاری به باشگاه ها , سرو سامان آخرین پروژه های قابل افتتاح و یاری به همکارانی که حالت معیشت‌شان به خاطر کرونا در گیر آسیب شده , بهره بگیریم .

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید