تست کرونا مثبت برخی از بازیکنان استقلال نگران کننده به نظر می رسد

37
استقلال، تست کرونا مثبت بازیکنان استقلال

پزشک گروه فوتبال استقلال اذعان کرد :

با دقت به این که عارف غلامی در بازی با تراکتور به میدان رفته و آزمایش کرونای وی مثبت شده نگران تن درستی بقیه بازیکنان هستم .
دکتر معالج کاوه ستوده در تماسی که با برنامه فوتبال برتر داشت در خصوص مسئله تست مثبت برخی از اعضا و کادر فوقتبال استقلال گفت: با استارت مسابقات لیگ , این روز ها را پیش‌بینی می‌کردیم که ممکن است در مسابقات در گیر این مشکلات شویم . در زیر ساخت نقص‌ داریم و طبیعی بود که‌این شرایط پیش بیاید .

پزشک معالج استقلال اظهار کرد : در تاریخ‌های متفاوت آزمایش دادیم و گذشته از بازی با فولاد هیچ مشکلی نداشتیم . پیشین از سایپا نیز موردی نداشتیم اما بعداز بازی سایپا با اعتنا به این‌که فیزیوتراپ مجموعه مبتلا نشانه ها شده بود , با پزشک نوروزی تماس گرفتم و قرار شد یک بار دیگر آزمایش بگیریم که ولی می‌توانستیم این عمل را انجام ندهیم .

ستوده خاطر نشان کرد : روز جمعه آزمایش PCR دادیم که یک‌سری مورد مثبت داشتیم . اداره لیگ اعلام‌کرد بایستی بازی کنیم و برای همین برای بازی با پارس جنوبی راهی فرودگاه شدیم البته بعداز این‌که یک‌سری بازیکن دیگر مثبت شدند تصمیم دریافت شد که به مسافرت نرویم . سپس اداره لیگ دو مرحله راستی‌آزمایی دریافت شد که نتیجه هر آزمایش باهم مختلف بود . در راستی‌آزمایی گفتند که تعدادی از باریکنان که تست کرونا انها منفی می باشد. همین بازیکنان در بازی با تراکتور راهی میدان شدند. ب تعداد مثبتهای گروه ما ١5 نفر بود که اداره لیگ ٩ نفر را تایید کرد .

پزشک معالج گروه فوتبال استقلال , یادآور شد : با اعتنا به این که ممکن است اشخاص نشانه ها داشته باشند اما آزمایش منفی باشد و اشخاص نشانه ها نداشته باشند و آزمایش مثبت باشد , بایستی احتمال خطای تست‌ها نیز در نظر گرفته شود . راستی‌آزمایی می بایست از بازیکنانی که منفی می‌باشند گرفته شود , نه این‌که به‌دنبال این باشیم در میان مثبت‌ها آزمایش منفی بیابیم . در‌این حالت همین می شود که سیاوش یزدانی به یکباره تستش مثبت می‌گردد و عارف غلامی که هیچ مشکلی نداشته و در تست‌ها منفی بوده , یک‌سری ساعت بعداز بازی با تراکتور تستش مثبت میگردد . با اعتنا به بازی کردن غلامی نگرانی برای سایر بازیکنان نیز موجود هست .

ستوده در رابطه این که آیا وریا غفوری پیشین از بازی با سایپا نشانه داشته یا این که خیر , بیان کرد : آزمایش دو روز گذشته از بازی وی منفی بود . ما پس از بازی با فولاد آزمایش گرفتیم که تمامی بازیکنان منفی بودند ولی با اعتنا به این‌که مهرشاد رهبر ( فیزیوتراپ مجموعه ) در گیر نشانه ها شد , تصمیم گرفتیم مجدد آزمایش بدهیم . شرایط کنونی نیز بازیکنانی که مثبت میباشند مجدد از آن‌ها آزمایش گرفته شده و طبق نتیجه تست‌ها تصمیم‌گیری می کنیم .

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید