دلیل شروع اردوی کمانداران تیم ملی خارج از برنامه مصوب

4
اردوی کمانداران شروع نشده است

امید نجاری در گفتگویی با یاداوری این که اردوی کمانداران ( تیم ملی تیروکمان ) در هر دو بخش ریکرو و کامپوند مردان و بانوان از روز جاری روز شنبه با ورود کمانداران به سایت آزادی آغاز میشود .

وی پیش تر راجع به این‌که « زمان استارت اردوی ملی پوشان تیروکمان در گرو افتتاح خوابگاه آن ها است , هر زمان این خوابگاه بهره‌برداری شود اردوها نیز استارت می گردند ولی اکنون بر خلاف این مورد عمل شده‌است . چرا؟» , توضیح بخشید .

او دراین مورد گفت : قرار بر این بود خوابگاه ویژه تیروکمان در آزادی در هفته دولت بهره برداری شود ولی این اصلی به هفته تربیت بدنی موکول شد . در حالیکه ملی پوشان ما طبق تقویم تصویب شده و مطرح شده از سمت فدراسیون جهانی بایستی از اردیبهشت سال آتی در مسابقات متعدد که انتخابی المپیک یکی آن ها است , شرکت نمایند .

قیم مجموعه های ملی تیروکمان خاطر نشان نمود : به این ترتیب نمی توانستیم بیش تر از این زمان را از دست بدهیم و چشم به راه بمانیم بعداز بهره برداری خوابگاه تمرینات را شروع کنیم . همین حال حاضر نیز دیر شده‌است . درست نبود بیش تر از این زمان را از دست بدهیم .

نجاری با تاکید بر این که برگزاری اردو و تمرینات مجموعه ملی تیروکمان در حالتی‌که خوابگاه آنان در وب سایت آزادی امکان بهره‌برداری داشت می توانست از نظر تندرست اردونشینان و نگهداری آن برای‌مان خوبتر باشد , گفت : ولی شرایط فعلی نیز برای مراقبت از ورزشکاران‌مان و مربیان‌شان برنامه داریم . تمامی اردونشینان پیش از ورود به اردو بایستی آزمایش PCR بدهند . محل تمرین پیش و بعداز هر گرد‌همایی تمرینی ,ضدعفونی می شود ضمن این که دستگاه تب سنج تهیه شده تا اردونشینان پیش از ورود به محل اردو و استارت تمرین , آزمایش شوند .

 

اردوی کمانداران و دلیل تاخیر آن

 

او تصریح کرد : تیروکمان قسمتی از حرفه هایی که جدیدا از ستاد مقابله با کرونا در ورزش جواز استارت عمل های‌شان را گرفتند , نبود ولی ما پروتکل پیشنهادی خویش را برای وزارت ورزش ارسال کردیم و با اطلاع این وزارتخانه مبادرت به شروع برنامه های تمرینی برای ملی پوشان کردیم . بر اجرای بی نقص پروتکل ها در زمان تمرینات نیز تاکید داریم .

قیم گروه های ملی تیروکمان با یاد‌آوری این که اردوی کمانداران ریکرو و کامپوند به ترتیب در کیش و قزوین اجرا می شود , اظهار کرد : محل اردوی کلیه اردونشینان به تهران و سایت آزادی به محض بهره برداری خوابگاه تیروکمان  تغییر میکند .

او بابیان این که اردوی بعدی مجموعه های ریکرو و کامپوند یک هفته پس از اردوی در آغاز اجرا می شود , اظهار‌کرد : علی الخصوص راجع به مجموعه ریکرو مصمم به پیگیری منظم تمرینات هستیم . محل اردوی دوم نیز تغییر تحول خواهد کرد ضمن این که به دست آوردن آزمایش PCR از اردونشینان پیش از آغار هر مرحله اردو الزامی است .

نجاری همینطور در خصوص زهرا نعمتی که اسم او در فهرست اردونشینان مجموعه ریکرو قراردارد و این که او در اردوها حضور خواهد داشت یا این که خیر , خاطرنشان کرد : با اعتنا به حالت خاصی این کماندار دارااست و این که به طور همزمان در بخش پارالمپیک نیز فعالیت می کند , برای برنامه های تمرینی او ایده ها و وضعیت خود اورا نیز لحاظ میکنیم . اما وضعیت تمرینی در کیش برای خانم نعمتی نیز مطلوب و ایده آل است . بدین ترتیب او در‌این سطح اردو کنار دیگر نفرات خواهد بود .

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید